vizesialmak.com

Vize Almanın En Kolay Yolu...

Vize Ana Sayfa Vize Başvurusu Vize Formları Vize İşlemeleri Vize İstemeyen Ülkeler Vize Nasıl Alınır Hakkımızda Vize İletişim

Vize İşlemleri

   Amerika Vizesi Almak
    Schengen Vizesi Almak
  İngiltere Vizesi Almak
    İspanya Vizesi Almak
   Fransa Vizesi Almak
    Dubai Vizesi Almak
    Almanya Vizesi Almak
   Avustralya Vizesi Almak
   Hollanda Vize Almak
    Avusturya Vize Almak
    İtalya Vizesi Almak
    Belçika Vizesi Almak
   Japonya Vizesi Almak
    Kanada Vizesi Almak
    Rusya Vizesi Almak
   Brezilya Vizesi Almak
    İsviçre Vizesi Almak
    Norveç Vizesi Almak
    Ukrayna Vizesi Almak
   Meksika Vizesi Almak
   Mısır Vizesi Almak
    Portekiz Vizesi Almak
    Romanya Vizesi Almak
    Yunanistan Vizesi Almak
    Danimarka Vizesi Almak
    İsveç Vizesi Almak
   Çin Vizesi Almak
   Bulgaristan Vizesi Almak
  Polonya Vizesi Almak
  İsrail Vizesi Almak
   Moldova Vizesi Almak
    Hindistan Vizesi Almak
   Macaristan Vizesi Almak
    Küba Vizesi Almak
   Malezya Vizesi Almak
   Tunus Vizesi Almak
   Cezayir Vizesi Almak
  Maldiv Vizesi Almak
  Etiyopya Vizesi Almak
  İzlanda Vizesi Almak
 

Rusya Vizesi Almak Rusyan Vizesi

    Rusya için vize almak, Schengen Vizesi sistemine dahil olan ülkeler için vize almaktan daha kolaydır. Rusya için vize, tüm evrakların tam olması ve bir sorun çıkmaması halinde iki gün içerisinde alınabiliyor. Eğer pasaportunuzda önceden alınmış Rusya Vizesi var ise, daha kolay alabiliyorsunuz. Konsolosluğun yoğunluğuna bağlı olarak bu süre değişebiliyor.

 

Rusya Vizesini Uzatmak İçin Ne Yapmak Gerekmektedir ?

   Rusya seyahatiniz sırasında vize süreniz dolarsa ve daha uzun kalmanız gerekiyorsa, vize sürenizin dolduğu günden 1 gün sonra mazeret bildirme hakkınız vardır. Böylece kaçak duruma düşmez ve vizenizi uzatmak için işlemlere başlayabilirsiniz. Beyaz Rusya vize sini uzatma işlemini son gün başlatırsanız, emniyet birimi tarafından size bir belge verilir ancak bu durum sicilinize kaydedilir. Bu belge ile birlikte size tanınan yaklaşık 4 gün içerisinde evrakları tamamlayıp ilgili birimlere giderek vize süresini uzatabilirsiniz.

 

Rusya Vizesi Başvurunuz Red Edilirse Ne Yapmak Gerekir ?

   Rusya vizesi başvurunuzun reddedilme nedenine göre, eksiklikleri tamamlayıp en kısa zamanda tekrar başvuruda bulunabilirsiniz. Konsolosluk tarafından neden reddedildiğine dair genellikle açıklama yapılır. Bunu öğrendikten sonra, eksik evraklarınız varsa tamamlayabilirsiniz. Eğer hiçbir neden yokken sürekli vize başvurunuz reddediliyorsa, Avrupa insan hakları mahkemesine ya da uluslararası mahkemeye bile bu durumu bildirerek hakkınızı arayabilirsiniz.Rusya Vize Başvurularında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Pasaportunuzun yıpranmış olmaması ve imzalı olması,  Evraklarınızın güncel, doğru ve tam olması, Başvuru formunun büyük harflerle Türkçe veya Rusça doldurulması, Size gelen davetiyenin resmi makamlara onaylatıldıktan sonra gönderilmesi dikkat etmeniz gereken detaylar arasındadır.

 

Rusya Turistik Vize Almak İçin Neler Gerekir ?

   Vize bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaport, 1 adet belirli ebatlarda, son 6 ay içerisinde çekilmiş fotoğraf, Tam olarak doldurulmuş ve imzalanmış turistik başvuru formu, Uçak ve otel rezervasyonları (ya da isme yazılı davetiye), Maaş bordrosu ve SSK işe giriş belgesi, Banka hesap cüzdanı, dökümü ve kredi kart fotokopileri gerekmektedir.

 

Rusya Ticaret Vizesi Almak İçin Neler Gerekir ?

   Vize bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaport,  2 adet belirli ebatlarda, son 6 ay içerisinde çekilmiş fotoğraf, Rusya Büyükelçiliği veya Konsolosluğu dikkatine yazılmış dilekçe (antetli kağıda), Şirket faaliyet belgesi, imza sirküleri, ticari gazete ilanı, vergi levhası, SSK işe giriş belgesi, İsme gönderilmiş ticari davetiye yazısı, Banka hesapları dökümü ve kredi kartı fotokopisi, Otel ve uçak rezervasyonları gerekmektedir. Rusya ticari vizesi, 15 ve 25 günlük, 3 aylık ve 1 yıllık alınabiliyor.

 
 
 

2009 Bu Web Sayfası Denver Ltd. Aittir İzinsiz Kopyalanması Yasaktır!!!!

Bu Web Sayfası Bütün Web Browser'lar Tarafından Görüntülenebilir