vizesialmak.com

Vize Almanın En Kolay Yolu...

Vize Ana Sayfa Vize Başvurusu Vize Formları Vize İşlemeleri Vize İstemeyen Ülkeler Vize Nasıl Alınır Hakkımızda Vize İletişim

Vize İşlemleri

   Amerika Vizesi Almak
    Schengen Vizesi Almak
  İngiltere Vizesi Almak
    İspanya Vizesi Almak
   Fransa Vizesi Almak
    Dubai Vizesi Almak
    Almanya Vizesi Almak
   Avustralya Vizesi Almak
   Hollanda Vize Almak
    Avusturya Vize Almak
    İtalya Vizesi Almak
    Belçika Vizesi Almak
   Japonya Vizesi Almak
    Kanada Vizesi Almak
    Rusya Vizesi Almak
   Brezilya Vizesi Almak
    İsviçre Vizesi Almak
    Norveç Vizesi Almak
    Ukrayna Vizesi Almak
   Meksika Vizesi Almak
   Mısır Vizesi Almak
    Portekiz Vizesi Almak
    Romanya Vizesi Almak
    Yunanistan Vizesi Almak
    Danimarka Vizesi Almak
    İsveç Vizesi Almak
   Çin Vizesi Almak
   Bulgaristan Vizesi Almak
  Polonya Vizesi Almak
  İsrail Vizesi Almak
   Moldova Vizesi Almak
    Hindistan Vizesi Almak
   Macaristan Vizesi Almak
    Küba Vizesi Almak
   Malezya Vizesi Almak
   Tunus Vizesi Almak
   Cezayir Vizesi Almak
  Maldiv Vizesi Almak
  Etiyopya Vizesi Almak
  İzlanda Vizesi Almak
 

Yunanistan Vizesi Almak Yunanistan Vize Almak

    Yunanistan, Schengen Vize sistemine dahil olan ülkeler arasında yer alıyor. Bunun için diğer Schengen ülkelerine vize alırken takip etmeniz gereken prosedürler le hemen hemen benzerlik göstermekle beraber, bazı detayları da gözden kaçırmamak gerekiyor. ( Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız..... )

 

Yunanistan Vizesi Almak İçin Gereken Evraklar

   Diğer Schengen ülkeleri için istenen ortak belgelerde olduğu gibi, Yunanistan vizesi için de gidiş amacınıza göre vize almanız gerekmektedir. Buna göre; çalışanlardan, işverenlerden, öğrencilerden(öğrenci vizesi için), emeklilerden ve ev hanımlarından istenen belgeler farklılık gösterir. Ortak istenen belgeler olarak: 2 adet güncel fotoğraf (beyaz fonlu), 30.000 Euro’luk seyahat sağlık sigortası, uçak ve otel rezervasyonları ile pasaportunuzun en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir. ( Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız..... )

 

Yunanistan Vizesi Almak İçin Gereken Ek Evraklar

   Çalışmakta olduğu şirketin antetli kağıdına yazılmış, kaşelenmiş ve imzalanmış Konsolosluğa hitaben yazılmış dilekçe gerekmektedir. SSK belgesinin fotokopisi ve son 4 aylık sigorta bildirgesi gerekmektedir. Ayrıca, ticari amaçlı seyahatiniz için vize işlemleri formu doldurularak sizin adınıza gönderilmiş davetiye gerekmektedir. Çalışmakta olduğunuz şirketin imza sirküleri fotokopisi, banka hesap cüzdanı fotokopisi, vergi levhası fotokopisi de istenen belgeler arasındadır.Eğer varsa, gayrimenkul tapusu, kredi kartları da ibraz edilebilir.

 

Yunanistan Ticari Vize Almak İçin Gereken Evraklar

   Emeklilik belgesi ve banka hesap cüzdanlarıyla, gayrimenkul fotokopileri gerekmektedir. Ev hanımlarının; eşi çalışıyorsa, şirket bilgileri ve eğer varsa Yunanistan vizesi fotokopisi ile, üzerine kayıtlı olan gayrimenkul tapusu ve banka hesap cüzdanları gerekmektedir. ( Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız..... )

 
Yunanistan Vize Almak İçin Bilinmesi ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

   Eğer Yunanistan’ın şehirlerinden birisinde doğmuşsanız, nüfus cüzdanınızda o şehrin Türkçe ismi yazıyorsa, size vize verirken zorluk çıkarabiliyorlar.
Diğer Schengen ülkelerine nazaran daha pahalı bir vize olmasından dolayı, eğer amacınız diğer ülkelere seyahat etmekse, gideceğiniz ülkeden vize almanız tavsiye edilir.
Eğer pasaportunuzda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne dair giriş çıkış damgası vs. var ise, Yunanistan’a vize başvurunuz reddedilebiliyor. Vize başvurularında, banka hesap cüzdanları, kredi kartları vs. gibi varlık belgelerinizin ibrazına olduğu kadar, Türkiye’ye dönüşünüzü garantileyen belgelere de oldukça önem veriliyor.

Tüm bu detayların yanı sıra, eğer tüm evrakları eksiksiz olarak tamamlamışsanız ve yasadışı bir durumunuz yoksa, kolaylıkla alabilirsiniz vizeyi. Bir turizm acentası yoluyla yapılan başvurularınız daha kolay sonuçlanacaktır.               ( Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız..... )

 
 
 

2009 Bu Web Sayfası Denver Ltd. Aittir İzinsiz Kopyalanması Yasaktır!!!!

Bu Web Sayfası Bütün Web Browser'lar Tarafından Görüntülenebilir