vizesialmak.com

Vize Almanın En Kolay Yolu...

Vize Ana Sayfa Vize Başvurusu Vize Formları Vize İşlemeleri Vize İstemeyen Ülkeler Vize Nasıl Alınır Hakkımızda Vize İletişim

Vize İşlemleri

   Amerika Vizesi Almak
    Schengen Vizesi Almak
  İngiltere Vizesi Almak
    İspanya Vizesi Almak
   Fransa Vizesi Almak
    Dubai Vizesi Almak
    Almanya Vizesi Almak
   Avustralya Vizesi Almak
   Hollanda Vize Almak
    Avusturya Vize Almak
    İtalya Vizesi Almak
    Belçika Vizesi Almak
   Japonya Vizesi Almak
    Kanada Vizesi Almak
    Rusya Vizesi Almak
   Brezilya Vizesi Almak
    İsviçre Vizesi Almak
    Norveç Vizesi Almak
    Ukrayna Vizesi Almak
   Meksika Vizesi Almak
   Mısır Vizesi Almak
    Portekiz Vizesi Almak
    Romanya Vizesi Almak
    Yunanistan Vizesi Almak
    Danimarka Vizesi Almak
    İsveç Vizesi Almak
   Çin Vizesi Almak
   Bulgaristan Vizesi Almak
  Polonya Vizesi Almak
  İsrail Vizesi Almak
   Moldova Vizesi Almak
    Hindistan Vizesi Almak
   Macaristan Vizesi Almak
    Küba Vizesi Almak
   Malezya Vizesi Almak
   Tunus Vizesi Almak
   Cezayir Vizesi Almak
  Maldiv Vizesi Almak
  Etiyopya Vizesi Almak
  İzlanda Vizesi Almak
 

Ukrayna Vizesi Almak Ukrayna Vize Almak

    Ukrayna vizesini normal şartlarda 5 gün içerisinde alabilirsiniz. Ancak daha hızlı olmasını istiyorsanız express vize alabilir ve bu durumda iki katı vize ücreti ödemeyi kabul etmiş olursunuz. Ukrayna sürenizin dolması halinde derhal ülkeyi terk etmelisiniz. Oradayken süre uzatımını sağlayamazsınız. Vize Ukrayna başvurunuzun reddedilmesi halinde, size bildirilen nedenlere göre tekrar evraklarınızı düzenleyip, eksik evraklarınızı tamamlayıp en kısa zamanda vize başvurusunda tekrar bulunabilirsiniz.

 
 

     Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaport sahiplerinden, ayrıca oturma, çalışma ve öğrenim kaydı olanlardan Ukrayna vizesi istenmez. Ukrayna Vize si almak için, Acil Tıbbi Bakım Sertifikanızın olduğundan emin olmalısınız. Uzun süreli vizelerde AIDS testi bile istenmektedir. Vize başvurunuzu, seyahat amacınıza göre yapmalısınız. Mesela turistik vize ile Ukrayna ya gidenler Ukrayna da oturma, evlenme veya çalışma hakkına sahip olamazlar.

 

Ukrayna Vizesi Almak İçin Hangi Evraklar Gereklidir ?

   Tüm vizeler için ortak istenen belgeler: En az vize süresi kadar geçerliliği olan pasaport (6 ay olması tercih edilir), İki adet, belirli ebatlarda ve arka fonu beyaz olan, son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf, Seyahat Sağlık Sigortası, Uçak bileti (gidiş ve dönüş) ve Otel rezervasyonları (ya da isme yazılmış davetiye), Konsolosluğa hitaben yazılmış, seyahat detaylarını belirten dilekçe gerekmektedir. Bu belgelere ilave olarak, farklı amaçlı başvuru formu için gerekli belgeler:

 

Ukrayna Ticari Vize Almak İçin Hangi Evraklar Gereklidir ?

   Şirketin vergi levhası, faaliyet belgesi, imza sirküleri, ticari sicil gazetesi, Görüşülecek şirketin adınıza göndermiş olduğu imzalı davetiye yazısı, SSK işe giriş belgesi (yeni işe girmiş olanlar için eski SSK belgesi gerekmektedir), Ticari amaçlı davet yazısı (onaylı ve detayların belirtildiği),

 

Ukrayna Turist Vize Almak İçin Hangi Evraklar Gereklidir ?

   Turist olarak gidecek kişinin çalıştığı şirketinin vergi levhası, faaliyet belgesi, imza sirküleri, ticari sicil gazetesi, SSK belgesi, İzin garanti yazısı (şirket tarafından yazılmış), Banka hesabı, varsa tapular, kredi kart fotokopileri vb. gerekmektedir. Öğrenci, ev hanımı veya emekli durumunda olanlar da turistik vize başvurusunda bulunurlar. Özel vize almak için, genel belgelere ilave olarak bir Ukrayna vatandaşından adınıza yazılmış dilekçe veya tedavi için gidilecekse bunu kanıtlayan evraklar gerekmektedir. Transit vize almak için ise ilave olarak asıl gidilecek ülkenin vize fotokopisi gerekmektedir.

 

 

 

2009 Bu Web Sayfası Denver Ltd. Aittir İzinsiz Kopyalanması Yasaktır!!!!

Bu Web Sayfası Bütün Web Browser'lar Tarafından Görüntülenebilir